Sıkça Sorulan Sorular

Markamız ve ürünlerimizle ilgili merak ettikleriniz.

Neden PE-MA Mantar’dan ürün temin etmeliyim?

34 yılı aşkın deneyimimiz ve kalitemize gösterdiğimiz özenle Türkiye’nin bu alanda önde gelen markalarından biri haline geldik. En kaliteli ürünleri üretmekten ve müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mantarlarda zirai ilaç kalıntısı var mıdır?

İnsana ve doğaya verdiğimiz değer önceliklerimizdendir. Dolayısıyla hem insan sağlığı hem de doğaya gösterdiğimiz saygı nedeniyle üretim aşamamızda zirai ilaç kullanılmamaktadır.

B2B çalışma şekliniz nasıldır?

Bakanlık izinleri, ISO 9001:2000 ve ISO 22000:2005 kalite yönetim belgemizle tüm şartları karşılayarak üretim yapıyoruz. Tüm taleplerinizi karşılamak adına sizinle iletişimimizi her zaman sağlam tutuyor, ihtiyaç ve isteklerinize göre çözüm odaklı bir çalışma prensibi uyguluyoruz.

Mantarların zehirli olma olasılığı var mıdır?

Mantarlarımız kültür ortamında yetiştirilmektedir. Doğadan toplama ve bakanlığın izni olmadan üretilen mantarları tüketmemenizi tavsiye ederiz.

Mantarların besin değerleri nedir?

Mantarlar çeşitlerine göre; B1, B2, B5, B7, C ve D vitaminleri ile birlikte kalsiyum, fosfor, potasyum, demir, bakır, klor, sodyum, çinko, mangan ve brom minerallerini içerebilmektedir.

Mantarların raf ömrü ne kadardır?

Mantarın raf ömrü buzdolabında muhafaza edildiği zaman yaklaşık 1 haftadır. 

Gönderim ve muhafaza yönteminiz nasıl?

Üretimerimizin firmamızdan çıkışını tüm kontrolleri tamamladıktan sonra eksiksiz şekilde yapıyoruz. Ürünlerin size ulaşana kadar en etkili şekilde muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Üretim tesisiniz kaç metrekaredir?

Üretim tesisimiz en sağlıklı üretim yöntemlerini rahatlıkla başarabilmemiz için xxxx metrekare üstüne kurulmuştur. Teknolojik altyapımız ve 100 kişilik deneyimli ekibimizle gelen tüm talepleri karşılayabilmekteyiz.

Üretim ve satış stratejiniz nasıl?

Üretimimiz ve satış stratejimiz insan sağlığını odağa alarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda müşterilerimizle etkili ve iyi iletişim kurduğumuz için her zaman en iyi dönüşleri aldık ve almaya devam ediyoruz.

Sipariş vermek için ne yapmalıyım?

Sipariş vermek için info@pemamantar.com adresine mail gönderebilir, bizi 0 (232) 823 48 78 numarasından arayabilir ya da iletişim formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.